Navigovať do servisuBratislava - Rača, Žitná 5Telefón02 / 44 88 24 24, 0902730073 E-mailtechnik2@autodiskanec.sk, technik1@autodiskanec.sk
Peugeot Django

Peugeot Django

Štýlový skúter Peugeot Django je v ponuka v niekoľkých farebných prevedeniach . Dvojfarebný variantov, predtym poznáme Ako Evasion, patrí ku stáliciam ponuky. Na ceste zaujmete edíciami RED a BLUE , ktore svojim luxusným matným prevedením So športovým nádychom dodávajú Django svieži vzhlad a poriadna dávku sexappealu . Pre konzervatívnejší je v realitný Elegantná šedá varianta s koženým hnedým sedadlom .

Vo svojom nadčasovom retro kabáte skrýva Django modernou technológiou - motor s elektronickým vstrekovanie paliva, pokročilý brzdný systém ABS, digitálnych informačných panel s údajom o vonkajšej teplote, najazdené kilometre, stav paliva a aktuálny čas. Nechýbajú 12 V zásuvka pre nabíjanie mobilných telefonovať ani uzamykateľné úložné priestory pod sedadlom a v stredovom panely. Samozrejmosťou je rovná podlaha pre prevoz vacsi nákladovo Alebo praktický háčik pre zavesenie kabelky Alebo nákupnej tašky. Retro vzhlad dopĺňa voliteľná predný plexi štít Alebo predný chrómový nosič . Toto A ďalším príslušenstvo, Ako napríklad originálny lakovaný kufor Peugeot, Alebo opierka spolujazdca nájdeme v doplnkovom katalógu.

Kontaktujte nás

Verziu SPORT charakterizujú biele pretekárske pruhy naprieč celou karosériou skútra a závodné číslo. Navyše obsahuje inovovaný predný gril s ostrými líniami a efektné LED svetelný podpis v duchu aktuálnej automobilovej radu Peugeot.

Všetko ostatné je pri starom - ľúbivý retro dizajn dopĺňajú moderné prvky ako motor s elektronickým vstrekovaním paliva, pokročilý brzdný systém ABS, digitálny informačný panel, nechýba 12V zásuvka pre nabíjanie vášho smartphonu alebo uzamykateľné úložné priestory pod sedlom a v stredovom paneli. Po praktickej stránke ďalej oceníte rovnú podlahu pre prevoz väčších nákladov alebo praktický háčik na zavesenie tašiek.

Retro vzhľad umocňuje voliteľný predný plexi štítok alebo predné chrómovaný nosič. Toto a ďalšie príslušenstvo ako napríklad originálne lakované kufre Peugeot alebo opierku spolujazdca nájdete v doplnkovom katalógu.

Všetky aktuálne modely, farby a informácií nájdete na nasej stránke www.peugeot-motocycles.sk

Alebo telefonicky na tel. Čísle: 0902/730 073

Kontaktujte nás

Súhlasím, aby prevádzkovateľ spracúval moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v kontaktnom formulári za účelom poskytnutia informácií týkajúcich sa vyššie uvedených servisných služieb. Ďalšie informácie ako spracúvame osobné údaje nájdete sekcii informácie o ochrane osobných údajov.