Pneuservis

Pracujeme na profesionálnych prístrojoch svetových značiek ako Hunter, Bosch a Ravaglioli. Udržujeme zariadenia pod stálymi revíznymi kontrolami aby sme zabezpečili maximálnu presnosť pri vyvažovaní.

Sme schopní prezúvať disky od 10 do 24 palcového priemeru disku, taktiež nemáme žiaden problém s Run Flat pneumatikami. Naši zákazníci môžu využiť možnosť sezónneho uskladnenia pneumatík s čistením a impregnovaním pneumatík. Diagnostika a opravy systému TPMS sú u nás samozrejmosťou.

Cez sezónu prezúvania pracujeme na objednávku od 7:30 do 16:00 hod. Mimo sezóny riešime drobné defekty a pod. bez objednania.

U nás nájdete aj obchod od viacerých dodávateľov pneumatík, diskov a príslušenstva ako snímačov tlakov pneumatík (TPMS). V ponuke hľadáme najvýhodnejšie a najdostupnejšie komponenty podľa výberu zákazníka. Ak zákazník nemá predstavu akú pneumatiku či disk si má kúpiť, tak mu vypracujeme cenovú ponuku s viacerými možnosťami. Pri opravách systému TPMS máme samozrejme zakúpenú diagnostiku na kódovanie a prihlásenie senzorov k autu aby nehlásilo chybové hlásenie na palubnom prístroji.

Poskytujeme kompletný pneuservis – od výmeny pneumatík, cez vyvažovanie, čistenie ráfikov, až po skladovanie – pre zaistenie bezpečnej jazdy bez ohľadu na počasie.

  • vyvažovanie, čistenie, skladovanie a výmena kolies
  • servis TPMS - monitorovanie tlaku v pneu.
  • pneumatiky najvyššej kvality od popredných výrobcov

V prípade záujmu nás môžete kontaktovať

Meno a priezvisko

E-mail

Telefón

Odkaz

Súhlasím, aby prevádzkovateľ spracúval moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v kontaktnom formulári za účelom kontaktovania a následného poskytnutia informácie/informácií. Ďalšie informácie ako spracovávame osobné údaje nájdete sekcii informácie o ochrane osobných údajov.

Servisné služby