Navigovať do servisuBratislava - Rača, Žitná 5Telefón02 / 44 88 24 24 E-mailtechnik2@autodiskanec.sk, technik1@autodiskanec.sk
Náhradné diely

Náhradné diely

Zákazníkovi ponúkame najširší výber náhradných dielov, doplnkov, príslušenstva a taktiež náradie na opravy automobilov. Preferujeme overené diely, ktoré majú vysokú kvalitu, nakoľko sa v automobilizme pohybujeme viac ako 25 rokov, vieme doporučiť a nájsť cenovo najdostupnejšiu a zároveň najkvalitnejšiu voľbu náhradného dielu pre Vaše vozidlo. Spolupracujeme s poprednými svetovými firmami v oblasti automobilizmu a už niekoľko rokov sa snažíme odovzdať spotrebiteľom kvalitu za výhodnú cenu s našimi skúsenosťami a doporučením.

Náhradné dielce sťahujeme z celej Európy od výrobcov aby sme zabezpečili originálnu kvalitu výrobku a udržali záruku na diel. Aftermarketové náhradné diely máme dostupné skladom v Bratislave a Senci, prípadne do 24hodín priamo od výrobcu dielu. Úzko spolupracujeme s vybranými značkovými autoservismi v Bratislave z dôvodu najrýchlejšej dostupnosti originálneho náhradného dielu, v prípade že aftermarketový diel nieje skladom alebo je nedostupný.

Kontaktujte nás

Veríme, že s našimi službami budete spokojní a že sa na nás vždy obrátite s Vašimi požiadavkami a my sa za to budeme snažiť vždy nájsť pre Vás výhodnú a rozumnú cestu ako Vám vyhovieť.

Sklad olejov

  • rýchle, spoľahlivé, lacné
  • chránia najcennejšie časti vášho vozidla

Predaj príslušenstva

  • HiFi/multimediálne systémy vrátane satelitných systémov
  • závesné zariadenia prívesu a systémy nosičov prívesov
  • parkovací asistenti
  • klimatizačný systém alebo doplnkové nezávislé kúrenie

Pneumatiky

Vaše pneumatiky sú jedinou vecou medzi vozidlom a cestou – zabezpečujte to, aby bol ich stav dobre udržiavaný, je to životne dôležité pre účinnosť Vášho vozidla a vašu bezpečnosť.

  • ponúkame letné aj zimné pneumatiky pre všetky typy vozidiel
  • samozrejme pneumatiky aj obujeme na disky z našej ponuky

Autobatérie

Na zabezpečenie okamžitého spustenia zmrznutého motora a prevádzkovania vykurovacieho systému vozidla musia byť autobatérie silné.

  • ponúkame všetkých výrobcov autobatérií s garanciou, že autobatéria nebola nikdy montovaná do auta a samozrejme záruka podľa výrobcu je u nás platná

Kontaktujte nás

Súhlasím, aby prevádzkovateľ spracúval moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v kontaktnom formulári za účelom poskytnutia informácií týkajúcich sa vyššie uvedených servisných služieb. Ďalšie informácie ako spracúvame osobné údaje nájdete sekcii informácie o ochrane osobných údajov.