Navigovať do servisuBratislava - Rača, Žitná 7494/5Telefón02 / 44 88 24 24, +421 902 730 073 E-mailtechnik2@autodiskanec.sk Otváracia dobaPo - Pia: 7.00 - 17.30 h. So: po tel. dohovore
Servis a údržba brzdových systémov

Servis a údržba brzdových systémov

Perfektne fungujúci brzdový systém je dôležitý nie len pre Vás, ale aj pre všetkých účastníkov dopravy. Zostaňte v bezpečí a nechajte si pravidelne kontrolovať všetky komponenty systémov, ktoré podliehajú prirodzenému opotrebeniu pri každodennom používaní. Kontrolujeme stav dielov, ako sú napríklad brzdové obloženie, brzdové kotúče alebo brzdová kvapalina. V prípade nutnosti vykonávame odbornú výmenu. Na profesionálnu kontrolu brzdových systémov máme valcovú stolicu kde dokážeme odmerať brzdný tlak každého kolesa, dokonca je naša skúška bŕzd certifikovaná pre STK. 

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Súhlasím, aby prevádzkovateľ spracúval moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v kontaktnom formulári za účelom poskytnutia informácií týkajúcich sa vyššie uvedených servisných služieb. Ďalšie informácie ako spracúvame osobné údaje nájdete sekcii informácie o ochrane osobných údajov.