Navigovať do servisuBratislava - Rača, Žitná 7494/5Telefón02 / 44 88 24 24, +421 902 730 073 E-mailtechnik2@autodiskanec.sk Otváracia dobaPo - Pia: 7.00 - 17.30 h. So: po tel. dohovore
Karosárske práce

Karosárske práce

Náš autoservis je v oblasti karosárskych opráv zameraný na vysokú kvalitu a postupy pri opravách. Investovali sme do školení pracovníkov a vybavenia karosárskej dielne aby sme boli schopní úzko spolupracovať s poisťovňami a získali si dôveru u zákazníkov, tým že odvedieme kvalitnú prácu aj pod povrchom laku.

Snažíme sa aby boli jednotlivé postupy opráv dodržané, tak ako stanovil výrobca vozidla a striktne dodržujeme dobu vytvrdnutia jednotlivých vrstiev gitov nanášaných pod farbu a lak.

Kvalitu sa snažíme stále navyšovať novým vybavením ako napríklad jednobodová zváračka - GYSPOT combi 230 E.PRO, ktorá je podmienkou vo viacerých popredných značkových servisoch. Taktiež máme rovnaciu stolicu karosérií a množstvo náradia potrebné a kvalitnú prácu.

Kontaktujte nás

Lakovnícky box a priestor na miešanie farieb sa snažíme udržať stále čistý a permanentne kontrolovaný revíznymi technikmi. Po každom lakovníckom zákroku lakovaný diel a okolité diely vozidla zaleštíme aby sa dosiahol maximálny efekt a vozidlo vyzerá ako nové a nehavarované.

Kompletné lakovnícke práce

Kompletné lakovnícke práce

Ponúkame všetky lakovnícke práce.

U nás miešame farby podľa skeneru farby priamo odobranej z Vášho vozidla. Cena lakovaných dielov je individuálna na základe zložitosti postupu striekania farby a laku.

Dodržiavame striktné postupy dané výrobcom, na to , aby sme zachovali najvyššiu kvalitu a tvrdosť lakov. Leštenie a voskovanie s vystriekaním dutín je u nás samozrejmosť.

Leštenie a ochrana karosérie
Oprava preliačenín karosérie
Oprava a lepenie skiel
Renovácia svetlometov

Kontaktujte nás

Súhlasím, aby prevádzkovateľ spracúval moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v kontaktnom formulári za účelom poskytnutia informácií týkajúcich sa vyššie uvedených servisných služieb. Ďalšie informácie ako spracúvame osobné údaje nájdete sekcii informácie o ochrane osobných údajov.