Karosárske práce

Náš autoservis je v oblasti karosárskych opráv zameraný na vysokú kvalitu a postupy pri opravách. Investovali sme do školení pracovníkov a vybavenia karosárskej dielne aby sme boli schopní úzko spolupracovať s poisťovňami a získali si dôveru u zákazníkov, tým že odvedieme kvalitnú prácu aj pod povrchom laku.

Snažíme sa aby boli jednotlivé postupy opráv dodržané, tak ako stanovil výrobca vozidla a striktne dodržujeme dobu vytvrdnutia jednotlivých vrstiev gitov nanášaných pod farbu a lak.

Kvalitu sa snažíme stále navyšovať novým vybavením ako napríklad jednobodová zváračka - GYSPOT combi 230 E.PRO, ktorá je podmienkou vo viacerých popredných značkových servisoch. Taktiež máme rovnaciu stolicu karosérií a množstvo náradia potrebné a kvalitnú prácu.

Lakovnícky box a priestor na miešanie farieb sa snažíme udržať stále čistý a permanentne kontrolovaný revíznymi technikmi. Po každom lakovníckom zákroku lakovaný diel a okolité diely vozidla zaleštíme aby sa dosiahol maximálny efekt a vozidlo vyzerá ako nové a nehavarované.

Leštenie a ochrana karosérie

Leštenie a ochrana karosérie
Strojové leštenie karosérie, ktoré dokáže odstrániť hlboké poškodenie laku a zrenovovať ho

> Na servisný balíček

Zváranie plastov

Zváranie plastov
Využívame pri opravách karosérie na šetrenie financií zákazníka

> Na servisný balíček

Oprava preliačenín karosérie

Oprava preliačenín karosérie
Oprava drobných, malých a veľkých preliačenín

> Na servisný balíček

Renovácia svetlometov

Renovácia svetlometov
Odstránenie zvetranej vrstvy viacnásobným brúsením a následné leštenie so špeciálnou emulziou

> Na servisný balíček

Servisné služby