Navigovať do servisuBratislava - Rača, Žitná 5Telefón02 / 44 88 24 24 E-mailtechnik2@autodiskanec.sk, technik1@autodiskanec.sk
Peugeot Motocycles

Peugeot Motocycles

Pútajú pozornosť svojich zákazníkov predovšetkým vďaka francúzskemu zmyslu pre elegantný vzhľad.

Spolu s nadpriemerným spracovaním, výkonnými motormi s nízkou spotrebou a výbornou ovládateľnosťou značkových výrobcov skútrov predávaných v Európe a aj iných zemiach.

Od roku 1898 Peugeot skútre neprestali inovovať:

  • prvý elektrický skúter
  • prvé 125cc vybavené ABS brzdenie
  • prezentované v 70 krajinách
  • ponúkané riešenie 2 alebo 3 kolies prispôsobené vašim potrebám, vášmu vkusu a vášmu životnému štýlu vďaka širokej škále modelov od 50cc do 400cc

Kontaktujte nás

SME OFICIÁLNY IMPORTÉR ZNAČKY PEUGEOT MOTOCYCLES PRE SLOVENSKO

Ponúkame ihneď k odberu prestížne modely skútrov Peugeot a zároveň vieme zabezpečiť servis pre Váš motocykel Peugeot. Príďte si vyskúšať jazdné vlastnosti vybraných skútrov na testovacích jazdách.

www.peugeot-motocycles.sk

Vybrať si môžete z nasledujúcich modelov, o všetkých podrobnostiach sa môžte informovať na tel. č.: 0902 / 730 073 alebo e-mailom na technik2@autodiskanec.sk , všetky modely máme skladom.

Pulsion 125i
Django 125i
Metropolis
Speedfight
Kisbee
Tweet
Streetzone

Kontaktujte nás

Súhlasím, aby prevádzkovateľ spracúval moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v kontaktnom formulári za účelom poskytnutia informácií týkajúcich sa vyššie uvedených servisných služieb. Ďalšie informácie ako spracúvame osobné údaje nájdete sekcii informácie o ochrane osobných údajov.