Peugeot Motocycles

Pútajú pozornosť svojich zákazníkov predovšetkým vďaka francúzskemu zmyslu pre elegantný vzhľad.

Spolu s nadpriemerným spracovaním, výkonnými motormi s nízkou spotrebou a výbornou ovládateľnosťou značkových výrobcov skútrov predávaných v Európe a aj iných zemiach.

Od roku 1898 Peugeot skútre neprestali inovovať:

  • prvý elektrický skúter
  • prvé 125cc vybavené ABS brzdenie
  • prezentované v 70 krajinách
  • ponúkané riešenie 2 alebo 3 kolies prispôsobené vašim potrebám, vášmu vkusu a vášmu životnému štýlu vďaka širokej škále modelov od 50cc do 400cc

SME OFICIÁLNY IMPORTÉR ZNAČKY PEUGEOT MOTOCYCLES PRE SLOVENSKO

Ponúkame ihneď k odberu prestížne modely skútrov Peugeot a zároveň vieme zabezpečiť servis pre Váš motocykel Peugeot. Príďte si vyskúšať jazdné vlastnosti vybraných skútrov na testovacích jazdách.

www.peugeot-motocycles.sk

Vybrať si môžete z nasledujúcich modelov, o všetkých podrobnostiach sa môžte informovať na tel. č.: 0902 / 730 073 alebo e-mailom na technik2@autodiskanec.sk , všetky modely máme skladom.

Pulsion 125i

Pulsion 125i

Model Pulsion ponuka  technológií nabitý skúter so športovým designom a obratnosti ďalekej menšieho stroju . Veľký Doraz sa kladie na dizajn, kvalitu spracovanie, bezpečnosť a  futuristický užívateľsky zazitok . Podrobnosti nájdete v detailnom popise.

Prevedenie GT má Rovňák Ako Allure plnohodnotný systém i-Connect®  Vrátane Vrátane prepojiteľnosti s mobilným telefonom a GPS navigáciu Here Wego. Naviac pridáva  Dvojfarebný prevedenie , nízky zatmavený vetrovej štít a športové RS doplnky. Ďalším prvkom výbavy ŠÚ  výkonný kvapaliny chladený motor Peugeot PowerMotion® 125i , pokročilý brzdný systém ABS v kombináciám s SBC a, automatickým rozsvietením výstražných svetiel pri prudkom brzdení , kompletné LED osvetlenie s Dennym svietenie,  bezkľúčové Zapaľovanie  s funkciám Find Me, nastaviteľný Veterná štít a už spomínaný  digitálny Palubný systém  i-Connect® s 5 palcovým farebným displejom.

> Na servisný balíček

Django 125i

Django 125i

Django nechodí na ulicu bez povšimnutia. Pod neónovými svetlami mesta na ceste - budete žiariť. Bez ohľadu nato, akú cestu ste zvolili.

> Viac informacií

Metropolis

Metropolis

Tretia generácia vlajkovej lode tradičného francúzskeho výrobcu Peugeot Motocycles je konečne tu! Nový Metropolis bol rovnako ako jeho predchodcovia vyvinutý a vyrobený v historickej továrni v Mandeure, čo značke zaisťuje maximálnu kontrolu nad kvalitou výroby. Na tú bol pri vývoji daný rovnako veľký dôraz ako na do detailu dotiahnutý dizajn, ktorý Metropolis spája s aktuálnym dizajnovým tónom automobilov Pegueot. Ostré, ale pritom elegantné línie, nezameniteľná silueta a srdce leva sú viditeľné v každom detaile.

 

> Viac informacií

Speedfight

Speedfight

Radosť z jazdy! Nový Speedfight patrí k 4.generácií tohto legendárneho skútra, ktory bol vydaný po prvýkrát pred 20.rokmi. Je kompaktný, agilný a Mimoriadne živý. Vyniká z davu svojím športovým dizajnom a špičkovými špecifiká. Otvára cestu od zaciatku.

> Viac informacií

Kisbee

Kisbee

Elegantná a dynamická, Kisbee nezabudla hoci praktická. Kisbee je skúter, ktory zjednoduší váš každodenný život.

> Viac informacií

Tweet

Tweet

Revízia mesta v športovom režime s tymto nízkonákladovým modelom. Ľahká, kompaktná a pozoruhodne Ľahká manipulácia. Tweet ide tam, kde ostatní zastavím. Jeho malá veľkosť však ponecháva priestorov: pro Dobrú prepravných kapacít.

> Viac informacií

Streetzone

Streetzone

Je elegantný mestský skúter. Svoje pozitívne referencie žne Predovšetkým za Súbor tvoria dizajn a nadpriemernú ovládateľnosti. S ním zvládnete Všetky cestné ai mimo cestné nástrahy.

> Viac informacií

Všetky ďalšie informácie Vám radi zodpovieme na tel. č.: 0902/ 730 073

Meno a priezvisko

E-mail

Telefón

Odkaz

Súhlasím, aby prevádzkovateľ spracúval moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v kontaktnom formulári za účelom kontaktovania a následného poskytnutia informácie/informácií. Ďalšie informácie ako spracovávame osobné údaje nájdete sekcii informácie o ochrane osobných údajov.

Voľný čas