Peugeot Motocycles

Pútajú pozornosť svojich zákazníkov predovšetkým vďaka francúzskemu zmyslu pre elegantný vzhľad.

Spolu s nadpriemerným spracovaním, výkonnými motormi s nízkou spotrebou a výbornou ovládateľnosťou značkových výrobcov skútrov predávaných v Európe a aj iných zemiach.

Od roku 1898 Peugeot skútre neprestali inovovať:

  • prvý elektrický skúter
  • prvé 125cc vybavené ABS brzdenie
  • prezentované v 70 krajinách
  • ponúkané riešenie 2 alebo 3 kolies prispôsobené vašim potrebám, vášmu vkusu a vášmu životnému štýlu vďaka širokej škále modelov od 50cc do 400cc

SME OFICIÁLNY IMPORTÉR ZNAČKY PEUGEOT MOTOCYCLES PRE SLOVENSKO

Ponúkame ihneď k odberu prestížne modely skútrov Peugeot a zároveň vieme zabezpečiť servis pre Váš motocykel. Príďte si vyskúšať jazdné vlastnosti vybraných skútrov na testovacích jazdách.

www.peugeot-motocycles.sk

Vybrať si môžete z nasledujúcich modelov, o dostupnosti sa môžte informovať na tel. č.: 0902 / 730 073, množstvo skútrov máme skladom:

Django 125i

Django 125i

Django nechodí na ulicu bez povšimnutia. Pod neónovými svetlami mesta na ceste - budete žiariť. Bez ohľadu nato, akú cestu ste zvolili.

> Viac informacií

Metropolis

Metropolis
Technológia Peugeot Metropolis je už uznávaná ako technologicky najpokrokovejší 3-kolesový motor na trhu a je kompletne navrhnutý a vyrábaný vo Francúzsku. Nový dizajn s 13" kolesami zvyšuje pohodlie a manipuláciu.

> Viac informacií

Peugeot 2.0

Peugeot 2.0
Výsledkom 20-ročných skúseností s elektrickou mobilitou v Peugeot Scooters je Peugeot 2.0 dnes najpokrokovejší skúter na trhu, či už s robustnosťou alebo konektivitou vymeniteľnej batérie. Je atraktívny pre jednotlivcov, ideálny pre profesionálov.

> Viac informacií

Belville

Belville

A ideálne mesto existuje. Jazdiť bezpečne na hlavných cestách. Vychutnávať si kúzlo dláždených ulíc v maximálnom pohodlí. Nebojte sa vybrať túto alebo tú cestu. Často sme si predstavovali ideálne mesto. Dnes toto mesto existuje. Cestuje v spoločnosti Peugeot Belville.

> Viac informacií

Speedfight

Speedfight

Radosť z jazdy! Nový Speedfight patrí k 4.generácií tohto legendárneho skútra, ktorý bol vydaný po prvýkrát pred 20.rokmi. Je kompaktný, agilný a mimoriadne živý. Vyniká z davu svojím športovým dizajnom a špičkovými špecifikami. Otvára cestu od začiatku.

> Viac informacií

Citystar

Citystar

Dizajn a šport. Citystar vie ako udržať menévrovateľnosť a agilitu vďaka svojim kompaktným rozmerom. Ohľadne svojho vzhľadu sa zaoberá kombináciou rafinovaných farieb.

> Viac informacií

Kisbee

Kisbee

Elegantná a dynamická, Kisbee nezabudla byť praktická. Kisbee je skúter, ktorý zjednoduší váš každodenný život.

> Viac informacií

Tweet

Tweet

Revízia mesta v športovom režime s týmto nízkonákladovým modelom. Ľahká, kompaktná a pozoruhodne ľahká manipulácia. Tweet ide tam, kde ostatní zastavia. Jeho malá veľkosť však ponecháva priestor pre dobrú prepravnú kapacitu.

> Viac informacií

Satelis

Satelis

Je zvodný, je dynamický, je elegantný. Ľahko si získa váš rešpekt a ľahko vám zlomí srdce. Jeho krivky vás nenechajú ľahostajnými. Akonáhle naň nasadnete, na chvíľu prestanete vnímať realitu. Svet zmizne a vy sa necháte uniesť rýchlou jazdou. A nebudete veriť vlastným zmyslom.

> Viac informacií

Streetzone

Streetzone

Je elegantný mestský skúter. Svoje pozitívne referencie žne predovšetkým za veľmi vydarený dizajn a nadpriemernú ovládateľnosť. S ním zvládnete všetky cestné aj mimo cestné nástrahy.

> Viac informacií

Všetky ďalšie informácie Vám radi zodpovieme na tel. č.: 0902/ 730 073

Meno a priezvisko
E-mail
Telefón
Odkaz
Napíšte prosím názov dnešného dňa (ochrana proti spamu)
Súhlasím, aby spoločnosť AUTO DIŠKANEC s.r.o. ako správca spracovávala moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v tomto formulári. Ďalšie informácie na spracovanie nájdete v informáciách o ochrane osobných údajov
Voľný čas
© Robert Bosch odbytová s.r.o. | Tiráž | Ochrana dát | Právne informácie | CMS Emedium Production s.r.o.