Mechanické práce

Náš autoservis sa prevažne zameriava na mechanické práce na vozidlách. Pracujeme na ôsmich zdvíhacích zariadeniach a troch samostatných miestach kde vykonávame servisné úkony.

Ponúkame všetky druhy prác či už servis alebo opravy motorov, prevodoviek, podvozkov a iných mechanických úkonov na vozidle. Sme certifikovaní vďaka dlhoročným skúsenostiam na vozidlách a snažíme sa stále navyšovať kvalitu novými zariadeniami a školeniami našich pracovníkov.

U nás nájdete plnohodnotné vybavenie pre všetky značky osobných automobilov. Investujeme do rozvoja dielenskej techniky a kvalitných overených materiálov, ktoré používame pri práci na zákazníckych vozidlách.

Patríme do celosvetovej siete Bosch Car Service, ktorá nám zabezpečuje najnovšie informácie a školenia v automobilizme.

Venujeme sa servisu vozidiel a sním spojenými doplnkovými prácami, ktoré sa snažíme maximálne rozšíriť aby sme zákazníkovi ponúkli úplnú starostlivosť o auto súkromné alebo firemné.

Klasické inšpekčné prehliadky vykonávame podľa zakúpených predpisov od výrobcu vozidla a k ním pridávame doplnkové práce podľa požiadavky zákazníka od montáže autoalarmov, parkovacích asistentov, ťažných zariadení, znižovanie spotreby vozidiel či špeciálne úpravy motora alebo podvozku a samozrejme oveľa viac...

Našim stálym zákazníkom sa snažíme poďakovať a tým pádom od nás dostávajú naše nadštandardné služby ako pomoc na cestách, pick-up servis, odvoz zákazníka či zapožičanie náhradného vozidla (8 vozidiel v ponuke) a pod. vždy keď ku nám príde vozidlo na servisnú prehliadku.

V ponuke náhradných dielov sa snažíme držať čo najviac dodávateľov aby sme mohli pre zákazníka nájsť najvýhodnejšiu ponuku podľa požiadaviek na opravu. V rámci vybavenia našich mechanických dielní sa môže rovnať so značkovými servismi a to pretože máme ku každému mechanikovi pridelené plnohodnotné vybavenie a náradie, taktiež disponujeme napríklad 3D laserovou 4-kamerovou geometriou, testerom tlmičov a bŕzd schválený pre STK, osciloskop Bosch FSA 720 s analyzátorom výfukových plynov alebo viacero diagnostických prístrojov na zistenie elektronickej závady vozidla a veľa iného profi vybavenia. Veríme že naše služby Vám budú dostačujúce ku získaniu si dôvery a my sa budeme snažiť Vám vyhovieť a pomôcť vo všetkom s vašim autom.

Kompletné servisné prehliadky

Kompletné servisné prehliadky

Služba pokrýva kontrolné úkony, ktoré vyžaduje výrobca pre daný počet kilometrov a vek automobilu.

> Na servisný balíček

Geometria

Geometria

Pracujeme na najvyspelejšom systéme geometrie podvozku od výrobcu Hunter - Hawk eye 3D, ktorý je svetovou špičkou.

> Na servisný balíček

Pneuservis

Pneuservis

Jazdou na plochých pneumatikách môže byť pre mnohých veľmi frustrujúce a nepohodlné. Pri nehode môžete byť uviaznutí na strane cesty niekoľko hodín.

> Na servisný balíček

Klimatizácia

Klimatizácia

Pohodlné jazdy autom pre vás a vašich cestujúcich môže byť veľmi ťažké, keď vaše auto vykurovanie a klimatizačné jednotky zlyhali. Náš tím je tu, aby opravil všetky vaše problémy s vykurovaním a klimatizáciou.

> Na servisný balíček

Servis a údržba brzdových systémov

Servis a údržba brzdových systémov

Rýchla rutinná kontrola bŕzd môže skončiť a ušetrí vám veľa peňazí. Nečakajte, kým sa nerozsvieti brzdové svetlo, aby sa vaše brzdy otestovali. Vtedy už budete musieť zaplatiť veľkú sumu peňazí, aby ste ich zachránili.

> Na servisný balíček

Výmena olejov a filtrov

Výmena olejov a filtrov

Pravidelná výmena oleja a filtra automaticky predĺži životnosť motora a zaistí jeho bezproblémový chod.

> Na servisný balíček

Test tlmičov a bŕzd

Test tlmičov a bŕzd

Správne fungujúce tlmiče zvyšujú bezpečnosť prevádzky vozidla, ako aj životnosť pneumatík. Ich správne fungovanie taktiež zabezpečuje zníženie predčasného opotrebenia súčiastok.

> Na servisný balíček

Čistenie DPF

Čistenie DPF

Čistý – funkčný DPF filter pokiaľ je namontovaný na vozidle je nutnosťou pri absolvovaní pravidelných emisných kontrol.

> Na servisný balíček

Servisné služby
© Robert Bosch odbytová s.r.o. | Tiráž | Ochrana dát | Právne informácie | CMS Emedium Production s.r.o.