Navigovať do servisuBratislava - Rača, Žitná 7494/5Telefón02 / 44 88 24 24, +421 902 730 073 E-mailtechnik2@autodiskanec.sk Otváracia dobaPo - Pia: 7.00 - 17.30 h. So: po tel. dohovore
Mechanické práce

Mechanické práce

Náš autoservis sa prevažne zameriava na mechanické práce na vozidlách. Pracujeme na jedenástich zdvíhacích zariadeniach a ďalších samostatných miestach kde vykonávame servisné úkony.

Ponúkame všetky druhy prác či už servis Alebo opravy motorov, prevodoviek, podvozkové a inych mechanických úkonov na vozidle. Sme certifikovaní Vďaka dlhoročným skúsenostiam na vozidlách a snažíme sa stále navyšovať kvalitu novými zariadeniami a školeniami našich pracovníkov.

U nás nájdete plnohodnotné vybavenie pre Všetky značky osobných automobilov. Investujeme do rozvoja dielenskej techniky a kvalitných overených materiálov, ktoré používame pri praci na zákazníckych vozidlách.

Patríme do celosvetovej siete Bosch Car Service, ktora nám zabezpečuje najnovšie informácie a školenia v automobilizme.

Kontaktujte nás

Venujeme sa servisu vozidiel a s ním spojenými doplnkovými prácmi, ktore sa snažíme maximálne rozšíriť aby sme zákazníkovi dodali uplnú starostlivosť o auto súkromné ​​alebo firemné.

Klasické inšpekčné prehliadky, vykonávame podľa zakúpených predpisov od výrobcu vozidla ak ním pridávame doplnkové práce, podľa požiadavky zákazníka, od montáže autoalarmov, parkovacích asistentov, ťažných zariadení, znižovanie spotreby vozidiel či špeciálne úpravy motora alebo podvozku a samozrejme oveľa viac ...

Našich zákazníkov sa snažíme udržať, tým pádom od nás dostávajú naše nadštandardné služby , ako pomoc na cestách, pick-up servis, odvoz zákazníka či zapožičanie náhradného vozidla, vždy ked ku nám príde vozidlo na servisnú prehliadku.

V ponuke náhradných dielov sa snažíme držať čo najviac dodávateľov, aby sme mohli pre zákazníka nájsť najvýhodnejšiu ponuku podľa požiadaviek na opravu. V rámci vybavanevia našej mechanickej dielne sa môžme rovnať so značkovými servismy a to pretože máme ku každému mechanikovi pridelené  plnohodnotné vybavenie a náradie, taktiež disponujeme napríklad 3D laserovou 4-kamerovou geometriou, testerom tlmičov a bŕzd schválený pre STK, osciloskop Bosch FSA 720 s analyzátorom výfukových plynov, alebo viacerích diagnostických prístrojmi na zistenie elektronickej závady vozidla a množstvo iného profi vybavenia. Veríme že naše služby Vám budú dostačujúce ku získaniu si dôvery a my sa budeme snažiť Vám vyhovieť a pomôcť vo všetkým s vašim autom.

Kompletné servisné prehliadky
Dekarbonizácia Vodíkom
Geometria
Pneuservis
Klimatizácia
Servis a údržba brzdových systémov
Výmena olejov a filtrov
Test tlmičov a bŕzd
Čistenie DPF

Kontaktujte nás

Súhlasím, aby prevádzkovateľ spracúval moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v kontaktnom formulári za účelom poskytnutia informácií týkajúcich sa vyššie uvedených servisných služieb. Ďalšie informácie ako spracúvame osobné údaje nájdete sekcii informácie o ochrane osobných údajov.