Mechanické práce

Náš autoservis sa prevažne zameriava na mechanické práce na vozidlách. Pracujeme na jedenástich zdvíhacích zariadeniach a ďalších samostatných miestach kde vykonávame servisné úkony.

Ponúkame všetky druhy prác či už servis Alebo opravy motorov, prevodoviek, podvozkové a inych mechanických úkonov na vozidle. Sme certifikovaní Vďaka dlhoročným skúsenostiam na vozidlách a snažíme sa stále navyšovať kvalitu novými zariadeniami a školeniami našich pracovníkov.

U nás nájdete plnohodnotné vybavenie pre Všetky značky osobných automobilov. Investujeme do rozvoja dielenskej techniky a kvalitných overených materiálov, ktoré používame pri praci na zákazníckych vozidlách.

Patríme do celosvetovej siete Bosch Car Service, ktora nám zabezpečuje najnovšie informácie a školenia v automobilizme.

Venue sa servisu vozidiel a sním spojenými doplnkovými prácu, ktore sa snažíme maximálne rozšíriť aby sme zákazníkovi naviedla Úplné starostlivosti o auto súkromné ​​Alebo firemné.

Klasické inšpekčná prehliadka vykonávame podľa zakúpených regulačnom od výrobcovho vozidla ak ním pridávajú doplnkové práce podľa požiadavky zákazníka od montáže Autoalarmové, parkovacích asistentov, ťažných zostrojené, znižovanie spotreby vozidiel či špeciálne úpravy motora Alebo podvozku a samozrejme oveľa viac ...

Našim stálym zákazníkom sa snažíme časy a tým pádom od nás dostávajú naše nadštandardné služby Ako pomoc na cestách, pick-up servis, odvoz zákazníka či zapožičanie náhradného vozidla a pod. vždy ked ku nám príde vozidlo na servisnú prehliadka.

V ponuka náhradných dielov sa snažíme držať čo najviac dodávateľovo aby sme mohli pre zákazníka najst najvýhodnejšiu ponuku podľa požiadaviek na opravu. V rámci vybavanevia našej mechanickej dielne sa môžme rovnať so značkovými servismy a to pretože máme ku každému mechanikovi pridelené  plnohodnotné vybavenie a náradie, taktiež disponujeme napríklad 3D laserovou 4-kamerovou geometriou, testerom tlmičov a bŕzd schválený pre STK, osciloskop Bosch FSA 720 s analyzátorom výfukových plynov, alebo viacerích diagnostických prístrojová na zistenie elektronickej závady vozidla a množstvo iného profi vybavenía. Veríme že naše služby Vám budú dostačujúce ku získaním si dôvery a my sa budeme snažiť Vám vyhovieť a pomôcť vo všetkom s vašim autom.

Kompletné servisné prehliadky

Kompletné servisné prehliadky

Služba pokrýva kontrolné úkony, ktoré vyžaduje výrobca pre daný počet kilometrov a vek automobilu.

> Na servisný balíček

Geometria

Geometria

Pracujeme na najvyspelejšom systéme geometrie podvozku od výrobcu Hunter - Hawk eye 3D, ktorý je svetovou špičkou.

> Na servisný balíček

Pneuservis

Pneuservis

Jazdou na plochých pneumatikách môže byť pre mnohých veľmi frustrujúce a nepohodlné. Pri nehode môžete byť uviaznutí na strane cesty niekoľko hodín.

> Na servisný balíček

Klimatizácia

Klimatizácia

Pohodlné jazdy autom pre vás a vašich cestujúcich môže byť veľmi ťažké, keď vaše auto vykurovanie a klimatizačné jednotky zlyhali. Náš tím je tu, aby opravil všetky vaše problémy s vykurovaním a klimatizáciou.

> Na servisný balíček

Servis a údržba brzdových systémov

Servis a údržba brzdových systémov

Rýchla rutinná kontrola bŕzd môže skončiť a ušetrí vám veľa peňazí. Nečakajte, kým sa nerozsvieti brzdové svetlo, aby sa vaše brzdy otestovali. Vtedy už budete musieť zaplatiť veľkú sumu peňazí, aby ste ich zachránili.

> Na servisný balíček

Výmena olejov a filtrov

Výmena olejov a filtrov

Pravidelná výmena oleja a filtra automaticky predĺži životnosť motora a zaistí jeho bezproblémový chod.

> Na servisný balíček

Test tlmičov a bŕzd

Test tlmičov a bŕzd

Správne fungujúce tlmiče zvyšujú bezpečnosť prevádzky vozidla, ako aj životnosť pneumatík. Ich správne fungovanie taktiež zabezpečuje zníženie predčasného opotrebenia súčiastok.

> Na servisný balíček

Čistenie DPF

Čistenie DPF

Čistý – funkčný DPF filter pokiaľ je namontovaný na vozidle je nutnosťou pri absolvovaní pravidelných emisných kontrol.

> Na servisný balíček

Servisné služby