Navigovať do servisuBratislava - Rača, Žitná 5Telefón02 / 44 88 24 24, 0902730073 E-mailtechnik2@autodiskanec.sk, technik1@autodiskanec.sk
Peugeot Kisbee

Peugeot Kisbee

Kisbee je elegantný svižný mestský skúter s úsporným 4T Alebo 2T s výkonom 3,4kW vzduchom chladeným motorom. Kompaktný skúter Kisbee si vysluhuje veľmi pozitívne referencie, ktore získal Predovšetkým za Súbor tvoria dizajn a nadpriemernú ovládateľnosti. Na dvanásťpalcových liatych kolesách pohodlne zvládnete Všetky cestné nástrahy, citlivo dávkované brzdy Vás udržíte v bezpečí.

Rovná podlaha umožňuje ovládať Kisbee v prirodzenej pozíciám a stále Vám ostane miesto na tašku, Ktory zavesíme na háčik pred kolenami. Úložný priestorov: pod sedadlom prispôsobený na odložením prilby. Atraktívne farebné prevedenie a kvalitné spracovanie ľan umocňujú Váš zazitok z nového Kisbee. Jazda v meste pre vás bude doslova radosťou a na každom ďalšom Jazda Alebo výlet sa budete zakaždým tešiť. Kisbee je elegantná a veľmi oblubene tiez u Nežnej časti nasej populáciám. Kisbee nie je ani príliš veľké, ani malý, jednoducho "akurát".

 

Kontaktujte nás

Kompaktné rozmery, kvalitné spracovanie, jednoduché ovládanie, tichý chod, spoľahlivé elektronické vstrekovani, priaznivá spotreba a veľkorysý úložný priestor.. To sú hlavné prednosti modelu Kisbee so štvortaktovým motorom.

Všetky aktuálne modely, farby a informácií najdete na nasej stránke www.peugeot-motocycles.sk

Alebo telefonicky na tel. čísle: 0902/730 073

Kontaktujte nás

Súhlasím, aby prevádzkovateľ spracúval moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v kontaktnom formulári za účelom poskytnutia informácií týkajúcich sa vyššie uvedených servisných služieb. Ďalšie informácie ako spracúvame osobné údaje nájdete sekcii informácie o ochrane osobných údajov.