Navigovať do servisuBratislava - Rača, Žitná 5Telefón02 / 44 88 24 24, 0902730073 E-mailtechnik2@autodiskanec.sk, technik1@autodiskanec.sk
Pulsion 125i

Pulsion 125i

Peugeot Pulsion 125i

Model Pulsion otvára celkom NOVÚ kategórie skútrov UrbanGT . Peugeot Pulsion je technológia nabitý skúter s výkonným motorom a pritom si stále zachováva kompaktné rozmery a obratnosti . Športovo navrhnutý dizajn s typickými prvkami značky Peugeot dodáva PULSION osobité kozliat francúzskeho elegána .

Medzi hlavné lákadlá patrí systém i-Connect® vyvinutý v spolupráci s automobilkou Peugeot. Na farebnom 5 "TFT displeji sa po prepojený s mobilným telefonom Prezerajte príchodzie hovory, správy a ďalšími upozornením. Veľkou výhodou je GPS navigácia Here wego s predplatenými aktualizáciám na 2 roky zadarmo, ktora Vás bezpečne prevedie každý Vašo cestou do neznáma. Systém i-Connect ® svojmu Užívateľ Ďalej najdite údaje o vonkajšej teplote, hladine paliva, priemernej spotrebe, dojazd, čas a dátum, teplote motora, stav batérie, upozornením na servisné kontroly, počítadlo kilometrovú a Zrkadlový otáčkomer. To všetko PONUKA dizajnový grafický prístrojový panel.Užívatelia Moze regulovať úroveň a Farbu podsvietenia displejová, alebo si vybrať, ktore INFORMÁCIE chce Mať aktuálne zobrazenej. Pre plnu Spolupráca systému i-Connect® s mobilným telefonom Debian, Mať nainštalované oficiálnych mobilných aplikáciám. Verzia Active neponúka GPS ani prepojiteľnosť s mobilným telefonom.

 

Kontaktujte nás

Pulsion 125i

Srdcom Pulcionu je už známi kvapalinou chladený motor Peugeot PowerMotion® 125i, ktorý disponuje výkonom 10,6 kW, čo je takmer hraničná hodnota, ktorú môžete riadiť aj s vodičským oprávnením skupiny B. Slušný je tak isto aj krútiaci moment, ktorý hlási hodnotu 11,9 Nm pri 7 000 otáčkach.

Moderné technológie, výkonný motor, dôraz na bezpečnosť a kompaktné rozmery spoločne s veľkým úložným priestorom, kam sa zmestí jedna integrálna a jedna malá jet prilba robia z Pulsionu horúceho kandidáta na najvyspelejší 125 ccm skúter!

Všetky verziám disponuj bezkľúčovým zapaľovaním Smart Key a funkciám Find me . Hlavné výhody tohto riesenie ŠÚ jasné. Odpadá starosť s Hladanie kľúčov a tak isto sa nemozem stať, že by ste ich v Zhone zabudli zastrčené v zapaľovaní. Zapaľovanie je rovnaká Ako nájdeme v Metropolis - modré podsvietenie, ktore sa ovláda otáčaním. Funkciám Find me rozbliká skúter na parkovisko a Vy tak budete presne vediet, ktory Pulsion je ten Váš.

Moderné technológie spoznáme zo sveta automobilov nájdeme ai v segmente bezpečnosti. Denné LED svietenie, ABS v kombináciám s SBC a Metropolis spoznáme automatické rozsvietenie výstražných svetiel pri prudkom zabrzdení. Dizajnovo záležitosť je kompletné LED osvetlenie a typickými Rysmi Peugeot Alebo nastaviteľný vetrovej štít.

Všetky aktuálne modely, farby a informácií najdete na nasej stránke www.peugeot-motocycles.sk

Alebo telefonicky na tel. Číslach: 0902/730 073

Kontaktujte nás

Súhlasím, aby prevádzkovateľ spracúval moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v kontaktnom formulári za účelom poskytnutia informácií týkajúcich sa vyššie uvedených servisných služieb. Ďalšie informácie ako spracúvame osobné údaje nájdete sekcii informácie o ochrane osobných údajov.