Navigovať do servisuBratislava - Rača, Žitná 7494/5Telefón02 / 44 88 24 24, +421 902 730 073 E-mailtechnik2@autodiskanec.sk Otváracia dobaPo - Pia: 7.00 - 17.30 h. So: po tel. dohovore

Profesionálne servisné služby

Pracujeme na dvanástich zdvíhacích zariadeniach s plnohodnotným vybavením a ďalšími tromi samostatnými pracoviskami kde sa auto rieši na zemi. Disponujeme množstvom zariadení, prípravkami a špeciálnym náradím ako napr. tester tlmičov, 3D laserová geometria, hydraulická rovnacia stolica karosérií, najnovšie pneuservisné vybavenie či množstvo diagnostických software-ov.

PRÍJMEME ZAMESTNANCOV

Hľadáme do nášho tímu ďalších nových zamestnancov na TPP - automechanik, autoelektrikár, karosár alebo pracovník pneuservisu.

Čas nástupu je možný ihneď.

Minimálne vzdelanie - stredoškolské

Vodičský preukaz B

Plat zamestnanca - 2000 - 3000 brutto

13 platov + bonusy a výhody

Mechanické práce

Mechanické práce

Náš autoservis sa prevažne zameriava na mechanické práce na vozidlách. Pracujeme na desiatich zdvíhacích zariadeniach a troch samostatných miestach kde vykonávame servisné úkony. NA VŠETKY SERVISNÉ SLUŽBY DOSTÁVA ZÁKAZNÍK NAŠU ZÁRUKU.

Kontaktujte nás

Karosárske práce

Karosárske práce

Náš autoservis je v oblasti karosárskych opráv zameraný na vysokú kvalitu a postupy pri opravách. Investovali sme do školení pracovníkov a vybavenia karosárskej dielne aby sme boli schopní úzko spolupracovať s poisťovňami a získali si dôveru u zákazníkov, tým že odvedieme kvalitnú prácu aj pod povrchom laku.

Kontaktujte nás

Elektrikárske práce

Elektrikárske práce

Zdravý elektrický systém je kľúčom k plynulému chodu vozidla. Batéria, štartér a alternátor sú tri z najväčších elektrických problémov, ktoré vidíme.

Opravujeme tieto typy problémov, ale tiež opravujeme elektické kabeláže, riadiace jednotky či elektrické problémy pre  zvukové systémy, svetlá, senzory...

Kontaktujte nás

Náhradné diely

Zákazníkovi ponúkame najširší výber náhradných dielov, doplnkov, príslušenstva a taktiež náradie na opravy automobilov. Preferujeme overené diely, ktoré majú vysokú kvalitu, nakoľko sa v automobilizme pohybujeme viac ako 25 rokov, vieme doporučiť a nájsť cenovo najdostupnejšiu a zároveň najkvalitnejšiu voľbu náhradného dielu pre Vaše vozidlo.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Súhlasím, aby prevádzkovateľ spracúval moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v kontaktnom formulári za účelom kontaktovania a následného poskytnutia informácie/informácií. Ďalšie informácie ako spracovávame osobné údaje nájdete sekcii informácie o ochrane osobných údajov.