Navigovať do servisuBratislava - Rača, Žitná 5Telefón02 / 44 88 24 24, 0902730073 E-mailtechnik2@autodiskanec.sk, technik1@autodiskanec.sk
Peugeot Speedfight

Peugeot Speedfight

Peugeot Speedfight 4 je nástupcom bestsellerovej Speedfight 3. Už viac ako 10 rokov zaujal jednu z popredných pozícií na poli "športových" skútrov s obsahom 50ccm. Na novo prichádza tento model vybavený vykonným motorom s obsahom 50ccm.

SpeedFight 4 vďaka svojej agresívnej kapotáži je dopredu určený klientele majúcej snahu sa odlíšiť a upútať na seba pozornosť. Ostré hrany modelu Speedfigth 4 vzbudzujú ešte viac dominantný charakter. Dojem ďalej dopĺňujú disky s nízkoprofilovými 13 "pneumatikami, brzdy typu Shuricane sľubujú adrenalínové zážitky pre každého jazdca. Výborné jazdné vlastnosti podporuje priaznivou hmotnosťou 110kg. Dojem dokresľuje športovo ladená digitálna prístrojová doska s elektromechanickým tachometrom.

Speedfight 4 je vybavený 12V zásuvkou, a na prianie môžte dokúpiť bočný stojan, nosič a batožinový box ...

 

Kontaktujte nás

Speedfight je jeden z najživších športových skútrov na trhu, s dlhoročnou tradíciou, počas ktorej si stihol vybudovať povesť spoľahlivého a dobre spracovaného stroja. So svojou nízkou hmotnosťou a vysokým výkonom s optimálnym nastavením sľubuje pružné zrýchlenie, čo oceníte hlavne v rušnej mestskej premávke. Na križovatke tak necháte všetky autá hravo za sebou. K výborným jazdným vlastnostiam prispieva tak isto aj skvelo naladený podvozok a na cesty do neznáma sa bude hodiť integrovaná príprava pre držiak mobilného telefónu alebo GPS navigácia RAM Mounts.

Verzia Sportline je dizajnovú variácií s hliníkovými nášľapy a súčasťou výbavy je aj šikovný držiak smartphonu X-GRIP, ktorý je pre ostatné verzie na dokúpenie v sekcii doplnky spoločne s kufre, zadným nosičom apod.

Všetky aktuálne modely, farby a informácií nájdete na nasej stránke www.PEUGEOT-MOTOCYCLES.sk

 

Alebo telefonicky na tel. Čísle: 0902/730 073

Kontaktujte nás

Súhlasím, aby prevádzkovateľ spracúval moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v kontaktnom formulári za účelom poskytnutia informácií týkajúcich sa vyššie uvedených servisných služieb. Ďalšie informácie ako spracúvame osobné údaje nájdete sekcii informácie o ochrane osobných údajov.