Navigovať do servisuBratislava - Rača, Žitná 5Telefón02 / 44 88 24 24, 0902730073 E-mailtechnik2@autodiskanec.sk, technik1@autodiskanec.sk
Peugeot Tweet

Peugeot Tweet

Pôsobivý neo-retro dizajn, zvýraznený nostalgickými chrómovými prvkami, tvorím Atraktívny kabát pre nový skúter Tweet. Kompaktné rozmery a 16 "kolesá ponukajte výhody lahko ovládateľného skútra. Pohodlím pri cestovaní zaručuje priestorné dvojmiestny sedadlo, rovná podlaha a komfortne dimenzovaný podvozok.

Úložný priestorov: pod sedadlom, uzamykateľná schránka pred spolujazdcom a držiak na tašku je praktickou stránkou jazdy na skútri. Model Tweet si mozem dopriať v prevedení 50 ccm a 125 ccm Za veľmi priaznivú cenu. S modelom Tweet je lahko žiť par excellence! Skúter Tweet je na prianie možné vybaviť štítom proti vetru, nosičom a batožinovým boxom.

 

Kontaktujte nás

Tweet je jasnou voľbou pre zákazníkov hľadajúcich značkový, nenáročný skúter. Jeho pomer ceny a úžitkovej hodnoty je prvotriedny! Pre modelový rok 2021 došlo k výraznému zvýšeniu výkonu na 8,4 kW, čo v kombinácii s nízkou prevádzkovou hmotnosťou znamená výrazné oživenie tohto obľúbeného modelu.

Medzi hlavné benefity modelu Tweet patrí bezpochyby veľké kolesá, nenáročná údržba, praktickosť a predovšetkým spoľahlivú prevádzku. Svojmu užívateľovi ponúka komfortný podvozok, lineárne naladený motor, plochou podlahu s háčikom na zavesenie tašky, úložný priestor pod sedlom s možnosťou otvorenia z riadidiel bez nutnosti vypínať motor alebo uzamykateľnú priehradku pod riadidlami.

V doplnkovom katalógu nájdete veterný štít, batožinový box v rôznych veľkostiach a ďalšie šikovné doplnky.

Všetky aktuálne modely, farby a informácií najdete na nasej stránke www.peugeot-motocycles.sk

Alebo telefonicky na tel. Číslach: 0902/730 073

Kontaktujte nás

Súhlasím, aby prevádzkovateľ spracúval moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v kontaktnom formulári za účelom poskytnutia informácií týkajúcich sa vyššie uvedených servisných služieb. Ďalšie informácie ako spracúvame osobné údaje nájdete sekcii informácie o ochrane osobných údajov.