Profesionálna výmena olejov a filtrov

Aj ten najkvalitnejší motorový olej stráca svoje dostačujúce mazacie a ochranné účinky na hranici 18.000km. Doporučujeme výmenu motorového oleja a filtra najneskôr pri 20.000km a maximálnej dobe 2 roky, užívania oelja v motore. V motorovom oleji sa tvoria baktérie ktoré olej znehodnocujú a následne prichádza ku skoršiemu opotrebeniu motora. 

V našom autoservise Vám radi vymeníme motorový olej aj s preplachom, ekologicky zlikvidujeme starý olej a filter, nastavíme nový servisný interval, zapíšeme Vám záznam aj do elektronickej servisnej knižky u výrobcu vozidla a s našou garanciou na prácu a materiál Vám vozidlo radi pripravíme na ďalšie užívanie. 

  • Rýchle, Spoľahlivé a lacné
  • Používame Vysokokvalitné oleja a nové olejové filtre
  • Zaisťujeme správny likvidácii použitého oleja
  • Vykonáme zápis servisných prác

Špičková kvalita platí aj pre olej

Pri výmene oleja je vždy najlepšie používať značky, ktoré sú vhodné pre daný typ motora, aby nedošlo k prepadnutiu záruky výrobcu vozidla. To je dôvod, prečo autoservisy siete Bosch Car Service výhradne používajú kvalitné značky oleja, ktoré spĺňajú špecifikácie a požiadavky výrobcov motorov.

Naši experti odporúčajú

Aby sa opotrebovanie motora znížilo na minimum, je nutné vykonať výmenu oleja a filtra každých 15 000 km. Odporúčame pravidelne kontrolovať hladinu motorového oleja a v prípade potreby olej doplniť. Okamžik ďalšej výmeny oleja pohodlne zistíte zo štítku servisného intervalu v motorovom priestore alebo vo vašej servisnej knižke.

Pre dlhú životnosť motora

Pravidelná výmena oleja a olejového filtra automaticky predlžuje životnosť vášho motora a zaisťuje jeho plynulý chod. Sledujte počet najazdených kilometrov a pravidelne kontrolujte hladinu motorového oleja.

Naša služba výmeny oleja

Odborníci na elektronické systémy v autoservisoch siete Bosch Car Service sa takisto samozrejme starajú o prenastavenie intervalu ďalšej kontroly. V prípade požiadavky zapíšu takisto záznamy o vykonanej práci do vašej servisnej knižky, aby ste vždy vedeli, kedy opäť vymeniť olej a filtre.

V prípade záujmu nás môžete kontaktovať

Meno a priezvisko

E-mail

Telefón

Odkaz

Súhlasím, aby prevádzkovateľ spracúval moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v kontaktnom formulári za účelom kontaktovania a následného poskytnutia informácie/informácií. Ďalšie informácie ako spracovávame osobné údaje nájdete sekcii informácie o ochrane osobných údajov.